Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Socijalni radnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Knin

Rok prijave:

  • DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE KNIN

Opis posla

Tražimo socijalnog radnika (m/ž).

Poslovi socijalnog radnika u ovoj ustanovi podrazumijevaju i poslove radnih aktivnosti i organizacije slobodnog vremena korisnika.

Način rada: smjena - prijepodne

Naknada za prijevoz: u cijelosti

Uvjeti:
- diplomirani socijalni radnik/ica ili magistar/magistra socijalnog rada ili stručni specijalist/ica socijalnog rada ili radni terapeut
- poznavanje rada na računalu
- hrvatsko državljanstvo
- 1 godina radnog iskustva u struci
- probni rad 60 dana

Prijaviti se mogu i osobe bez radnog iskustva - pripravnici sa završenim studijem socijalnog rada, specijalist socijalnog rada, a sa položenim stručnim ispitom: radni terapeut, psiholog, socijalni pedagog, edukacijski rehabilitator.

Dokumentacija prijave treba sadržavati:
- pisanu prijavu s navedenim kontakt telefonom i adresom prebivališta
- presliku diplome o stečenoj stručnoj spremi
- presliku dokaz o položenom stručnom ispitu (ako nije pripravnik socijalnog rada)
- presliku dokaza hrvatskog državljanstva
- preslika rodnog lista
- potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO
- dokaz od nadležnog suda da se ne vodi kazneni postupak ne starije od 30 dana od datuma objave oglasa

Na oglas se možete prijaviti putem telefona ili pismenom zamolbom na adresu: Kneza Domagoja 5, 22300, Knin.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).