Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nadzornik cjevovoda (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Nizozemska

Rok prijave:

  • TEMPUS OCTO d.o.o. za usluge

Opis posla

Za potrebe nizozemskog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji nadzornik cjevovoda (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- upravljanje zaposlenicima i pomoć pri sastavljanju cijevi i instalacija od plastike i metala na temelju izometrijskih crteža
- postavljanje raspodjele rada za tim - popunjavanje dnevnih izvješća
- mjerenje i ručno stvarane izometrije
- signalizacija i izvještavanje o odstupanjima u odnosu na crtež
- upravljanje materijalom i opremom - provođenje i nadzor aktivnosti ispitivanja na određeno mjerenje tlaka

Uvjeti:
- potrebno 5 godina iskustva
- iskustvo u navedenim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- EU papiri
- osnovno znanje engleskog jezika
- samostalnost u radu

Nudimo:
- plaća: 18.000 kn
- pomoć kod pronalaska smještaja (u blizini radnog mjesta)
- prijava preko nizozemskog poslodavca

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).