Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Operater na žičari (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Rok prijave:

  • EXCELSA NEKRETNINE d.d.

Opis posla

Društvo Excelsa nekretnine d.d., sa sjedištem u Dubrovniku, traži radnika (m/ž) za rad na Žičari Dubrovnik.

Opis posla:
- upravljanje kabinom žičare
- kontrola i sigurnost putnika žičare
- asistencija kod ulaska/izlaska putnika iz kabine

Što očekujemo:
- SSS/VŠS
- poznavanje stranih jezika: engleski (aktivno), poznavanje ostalih jezika prednost
- odgovornost, komunikativnost i snalažljivost

Što nudimo:
- 1 radno mjesto do kraja godine (s mogućnošću produženja)
- radno mjesto u malom i fleksibilnom timu
- okruženje koje potiče i njeguje timski rad
- naknada u cijelosti

Broj traženih radnika: 1

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).