Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • POMORSKI CENTAR ZA ELEKTRONIKU d.o.o.

Opis posla

Traži se ing. elektrotehnike (m/ž).

Uvjeti:
- mag.ing. elektrotehnike;
- aktivno znanje engleskog jezika;
- dobro poznavanje informacijskih i komunikacijskih tehnologija, osnova programiranja, te rad sa LabVIEW grafičkim programskim jezikom za mjerenje, automatizaciju i vizualizaciju;
- poželjno je iskustvo u radu s mjeriteljskim instrumentima i opremom, samostalnost u provedbi metoda umjeravanja i obradi rezultata umjeravanja, te upućenost u zakonsku regulativu, norme i propise;
- dobro snalaženje u radu s instrumentima i opremom za audio, RF, VF, i mikrovalnu elektroniku, te brodsku elektroniku i instrumente;
- dobro snalaženje u radu sa analognim, digitalnim i optičkim uređajima i sklopovima;
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
- hrvatsko državljanstvo;
- najmanje 5 godina radnog iskustva u struci

Uz prijavu obvezno je dostaviti sljedeće priloge i dokaze o ispunjavaju uvjeta i to:
- životopis (vlastoručno potpisan)
- presliku osobne iskaznice
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome ili potvrde)
- potvrdu ili ispis iz elektroničkog zapisa podataka iz područja radnih odnosa koji vodi Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene a kandidati su prije sklapanja ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Prijave s dokazima o ispunjavanju potrebnih uvjeta podnose se na adresu:
Pomorski centar za elektroniku d.o.o.
Zrinsko-Frankopanska 209
21 000 Split
S naznakom „Natječaj za zasnivanje radnog odnosa“

Broj traženih radnika: 1

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).