Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar / elektroničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • POMORSKI CENTAR ZA ELEKTRONIKU d.o.o.

Opis posla

Traži se tehničar – elektroničar (m/ž) za rad u Odsjeku za tehničko održavanje elektroničke opreme.

Uvjeti:
- SSS
- znanje engleskog jezika
- poželjno radno iskustvo na poslovima održavanja i industrijske elektronike i automatike
- najmanje 2 godine radnog iskustva na istim i/ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije

Uz prijavu obvezno je dostaviti sljedeće priloge i dokaze o ispunjavaju uvjeta i to:
- životopis (vlastoručno potpisan, posebno opisati dosadašnje radno iskustvo)
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome)
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)
- dokaz o radnom stažu (elektronički zapis)
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od šest mjeseci

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene a kandidati su prije sklapanja ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Prijave s dokazima o ispunjavanju potrebnih uvjeta podnose se na adresu:
Pomorski centar za elektroniku d.o.o.
Zrinsko-Frankopanska 209
21 000 Split
S naznakom „Natječaj za zasnivanje radnog odnosa“

Broj traženih radnika: 1

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).