Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pribislavec

Rok prijave:

  • Tremak

Opis posla

- priprema hrane u skladu sa dnevnim/ tjednim planom
- vođenje kuhinje i odgovornost za kontrolu namirnica
- odgovornost za održavanje čistoće, poštivanje sanitarnih i sigurnosnih standarda te procedura
- nabavka namirnica

Uvjeti:
- SSS 3 godine ili 4 godine
- motiviranost i volja za rad
- posjedovanje znanja u pripremi hrane
- iskustvo na sličnim ili istim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije

Potrebne poslovne osobine:
- marljivost
- pouzdanost i odgovornost
- osnovno znanje rada na računalu
- ugodan i profesionalan pristup prema kolegama, klijentima i dobavljačima
- brzina i komunikativnost
- radno iskustvo 2 godine

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).