Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Barcelona

12000 HRK - 18000 HRK

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • GS GLOBAL SERVICE d.o.o.

Opis posla

- mjerenje i rezanje željeznih cijevi, zavarivanje distancera, zavarivanje željeznih cijevi na metalnu oplatu
- mjerenje, rezanje i postavljanje izolacijskog materijala
- mjerenje, rezanje i postavljanje aluminijskih limova na metalnu oplatu
- ostali pomoćni poslovi na gradilištu

Uvjeti:
- NKV/PKV/KV/VKV/SSS
- potrebno manje od 1 godine radnog iskustva
- potrebno je imati valjano zdravstveno osiguranje u Republici Hrvatskoj
- engleski (osnovno)

Prednost:
- položen ispit za viličara
- položen ispit za varenje elektrodom

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme
- plaća od 12000 do 18000 kn
- plaćeno doškolovanje prema potrebi projekta u državi izvođenja radova
- osiguran službeni automobil
- osiguran i plaćen smještaj
- osiguran i plaćen ispit zaštite na radu i radna roba
- ugovori su u rotacijama: 45/15, 60/21 i 90/30. (npr. nakon 45 dana rada u inozemstvu slijedi 15 dana odmora)

Poslovi se obavljaju u rafinerijama, a poslovi su ugovoreni u slijedećim državama: Španjolska, Belgija, Irska, Češka, Sj. Amerika, Južna Amerika, Francuska. Ugovori nisu vezani za jednu zemlju i moguća je rotacija između više zemalja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).