Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Doktor dentalne medicine - stomatolog (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Češka

13500 HRK - 20000 HRK

Rok prijave:

  • TEMPUS OCTO d.o.o. za usluge

Opis posla

Za klijenta iz Češke, poznata stomatološka mreža, tražimo 3 izvršitelja za radno mjesto:

Doktor dentalne medicine - stomatolog (m/ž).

Opis posla:
- sveobuhvatna briga o pacijentu
- briga za održavanje visokih medicinskih standarda
- rad u konzervativnoj stomatologiji, uglavnom endodoncij

Mjesto rada: Češke Budejovice.

Uvjeti:
- 3 godine iskustva
- izvrsno poznavanje rada na računalu
- poznavanje češkog jezika nije potrebno (poslodavac pruža pomoć kod prilagodbe na život u Češkoj kao i učenje jezika), za komunikaciju je poželjno da liječnici imaju osnovno znanje engleskog ili ruskog jezika
- točnost i pedantnost, ljubaznost, odgovornost, preciznost i fokusiranost
- spremnost na preseljenje u Češku (mogućnost preseljenja za cijelu obitelj)

Nudimo:
- plaća: 13.500 - 20.000 kn
- udobno radno mjesto
- fleksibilni oblici zapošljavanja
- fleksibilno radno vrijeme s mogućnošću smještaja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).