Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zidar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • PLAN B društvo s ograničenom odgovornošću, agencija za privremeno zapošljavanje

Opis posla

Za našeg klijenta tražimo zidare (m/ž). Vaš posao bit će izvođenje radova na objektima visokogradnje - zidarski radovi (vanjsko i unutarnje zidanje, izrade betonskih mješavina, izrada glazura, ugradnja stolarije, prenošenje visina).

Dužnosti:
- zidarski i tesarski poslovi u građevini
- montaža, demontaža oplate (velikoplošne i obične)
- poznavanje i pridržavanje mjera zaštite na radu
- spremnost na pripomoć u drugim građevinskim poslovima
- spremnost za rad na terenu

Uvjeti:
- SSS, kvalificirani zidar
- radno iskustvo minimalno 5 godina
- timski igrač
- čitanje nacrta
- vrijedna I odgovorna osoba
- EU državljanstvo ili radna dozvola

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).