Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter metalnih konstrukcija i transportne tehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Europska unija

Rok prijave:

  • MKV MONT d.o.o.

Opis posla

Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, montere metalnih konstrukcija i transportne tehnike.

Rad je za duže razdoblje.

Opis posla:
- rad u inozemstvu u EU
- montaža na izgradnji i rekonstrukciji metalnih konstrukcija i transportne tehnike u autoindustriji
- sastavljanje komponenata po uputama

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od kandidata se očekuje:
- najmanje tri godine iskustva
- znanje u struci
- po mogućnosti osnovno znanje zavarivanja (REO, MAG)
- barem jedan strani jezik (njemački ili engleski)
- čitanje nacrta
- završena srednja škola tehničke struke
- samostalnost u radu
- odgovornost, ozbiljnost
- komunikativnost

Nudimo:
- po probnom roku zaposlenje na neodređeno vrijeme
- vrlo dobra i redovita primanja
- stimulacije za dobar rad
- tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).