Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter telekomunikacijskih uređaja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Virje

Rok prijave:

  • Pro-Ping d.o.o.

Opis posla

Posao se izvodi na terenu, a sastoji se od montaže/servisa telekomunikacijskih uređaja kod korisnika, kabliranja mrežne opreme na wireless/xDSL/optičkoj mreži i sl. Po potrebi se izvode radovi te servisi na mrežnoj infrastrukturi.

Uvjeti:
- SSS/VSŠ/VSS
- vozačka dozvola B kategorije
- razvijene tehničke vještine
- tjelesne građe pogodne za rad na visini
- zbog rada na visini kandidati se iste ne smiju bojati
- razvijene komunikacijske vještine za rad sa korisnicima, kao i za rad u timu
- spremnost na samostalni rad

Vještine:
- poznavanje osnova računalnih mreža (mrežne postavke, router, switch, IP postavke)
- poznavanje i razumijevanje računalnog hardvera i softvera
- vozačka dozvola: obvezna B kategorija

Stručna sprema:
- srednja stručna sprema, viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik, stručni specijalist, visoka stručna sprema, magistar struke

Što nudimo:
- rad na neodređeno uz probni rok
- samostalni rad
- edukaciju i usavršavanje
- opremu za rad
- službeni mobitel, laptop i vozilo

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).