Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Gerontodomaćin (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Rok prijave:

  • DOM ZA STARIJE OSOBE DUBROVNIK

Opis posla

Temeljem članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrbi (''Narodne novine'' 61/18), sukladno odredbama Pravilnika o sistematizaciji i unutarnjem ustrojstvu radnih mjesta, Dom za starije osobe Dubrovnik zastupan po ravnateljici Marini Sambrailo, raspisuje natječaj za prijam na radno mjesto:

Njegovatelj/ica - gerontodomaćin/ica - jedan izvršitelj/ica na neodređeno radno vrijeme.

Uvjeti:
- osnovna škola
- vozačka dozvola B kategorije
- ne postojanje zapreke iz članka 213. Zakona o socijalnoj skrbi (NN 157/13, 152/14, 99/15, 52/16)

Pored naprijed traženih uvjeta svi kandidati koji se prijavljuju na natječaj dužni su priložiti :
- Prijavu/molbu za posao
- Dokaz o državljanstvu ( preslika domovnice )
- Dokaz o traženoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/uvjerenja o završenom obrazovanju)
- Potvrdu o podacimaevidentiranim u matičnojevidencije HZMO -a
- Uvjerenje o nekažnjavanju
- Privola za obradu osobnih podataka (preuzeti na web stranicama Doma ili osobno u prostorijama Doma)

Probni rad je mjesec dana.

Nudimo:
- zaposlenje na neodređeno; upražnjeni poslovi
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (''Narodne novine'' 121/17):
Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1. – 3. Zakona, da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1.
Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843,
a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju , potražiti na sljedećoj poveznici:

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Prijave se šalju na adresu:
Dom za starije osobe Dubrovnik, Branitelja Dubrovnika 33, 20 000 Dubrovnik sa naznakom : ''Za natječaj (navesti radno mjesto za koje se predaje). Ne otvaraj''.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Kandidati koji ispunjavanju formalne uvjete natječaja biti pozvani na intervju, a o rezultatima natječaja će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Napomena: Mole se svi zainteresirani za prijavu na natječaje, da popune Privolu za obradu osobnih podataka koju mogu naći na internet stranicama Doma, na poveznici http://www.dzsino-dubrovnik.hr/dokumenti/privole/ ili preuzeti u prostorijama Doma od ponedjeljka do petka od 07:00 do 15:00 sati.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).