Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ZOVAK d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- utovar i istovar robe
- preuzimanje i izdavanje robe putem popratne dokumentacije
- samoinicijativnost, urednost te vrlo visoka odgovornost prema radnom mjestu i robi
- organizacijske i logističke sposobnosti
- ažurno i točno obavljanje danih zadataka
- kolegijalnost i timski rad
- priprema i kompletiranje narudžbi za isporuku ili preuzimanje u skladu s rasporedom (utovariti, upakirati, povezati, označiti, otpremiti)
- zaprimanje i procesuiranje proizvoda koji se skladište (podići, istovariti, označiti, deklarirati upute, jamstveni list, elektronski otpad)
- provođenje kontrole skladišta i održavanje visokog standarda kontrole kvalitete
- održavanje čistoće i sigurnosti u radnom okruženju i optimiziranje korištenja skladišnog prostora
- izvještavanje nadređenih
- pridržavanje standarda kvaliteta usluge u skladu s procedurama, pravilima i propisima
- po potrebi dostava robe na adresu kupca
- posao se obavlja u skladištima Dubrava i Žitnjak, ovisno o vrsti robe koju je potrebno zaprimiti ili isporučiti

Uvjeti:
- potvrda o nekažnjavanju

Stručna sprema: NKV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola: B

Vještine: Internet

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 5000 do 6000 kn

Napomena: podržavamo zapošljavanje stranih radnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).