Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Strojarski energetičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sisak

Rok prijave:

  • MLIN I PEKARE društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i promet mlinsko - pekarskih proizvoda i promet trgovačke robe

Opis posla

Opis posla:
- vođenje i praćenje rada kotlova i opreme, te pomoćnih sustava za proizvodnju pare i tople vode
- održavanje radnih parametara kotlova prema propisanim uputama
- kontrola rada mjernih instrumenata
- ispiranje kotla i Sistema za dogrijavanje omekšane vode
- izvođenje preventivnih pregleda i manjih popravaka, te pripremni i završni radovi kod remonta kotlovnice
- popravci mehaničke opreme u pekari
- vođenje dnevnika rada o stanju kotlovnice i peći
- utrošku rezervnih dijelova, materijala i goriva
- održavanje čistoće radnog prostora
- poznavanje i provođenje uspostavljenih sustava kvalitete i sigurnosti, usvajanje i primjena svih radnih uputa, sukladno Planu obveznih radnih uputa

Nudimo:
- naknada za prijevoz plaćena djelomično

Uvjeti:
- srednja tehnička škola strojarskog ili srodnog smjera s položenim stručnim ispitima za Strojara kotla i Rukovatelja pripreme vode i jednom godinom radnog iskustva
- trogodišnji program industrijske, tehničke ili obrtničke škole prema obrazovnom programu strojarskog ili srodnog usmjerenja, s položenim stručnim ispitima i tri godine radnog iskustva
- stručni ispit sukladno Pravilniku o poslovima upravljanja i rukovanja energetskim postrojenjima i uređajima
- potrebno poznavanje osnova informatike: Excel, Word

Pisane zamolbe s životopisom slati na adresu: MIP d.o.o, Sisak, Kralja Zvonimira 24 ili se prijavite putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).