Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Opulento d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- redovita komunikacija s klijentima mailom i telefonom
- vođenje računovodstva isključivo za poduzeća koja se bave uslugama - knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda i ostalih dokumenata, sastavljanje i predaja izvještaja,
- obračun plaća, bolovanja, honorara, isplate dividendi
- redovite usklade kupaca i dobavljača

Uvjeti:
Željeli bi da je naš novi zaposlenik sličan nama prema tome:
- ako ste entuzijastična i vesela osoba
- koja voli brojke i naginje perfekcionizmu
- voli čitati i educirati se
- imate smisao za humor i lako se uklapate u kolektiv
- i naravno ako ste uredna, organizirana i odgovorna osoba - javite se

Dodatnu prednost Vam daje:
- završen RRIF-ov program usavršavanja za samostalno obavljanje i vođenje knjigovodstvenih, računovodstvenih i financijskih poslova (nije uvjet)
- iskustvo rada u programu Synesis, e-računi, minimax (koristimo sva tri)

Najvažnije nam je da odlično komunicirate s klijentima zatim da znate raditi u Synesisu te da imate minimum dvije godine iskustva na računovodstvenim poslovima. Nije nužno da znate raditi završne račune.

Što nudimo:
- posao bez stresa (da, dobro ste pročitali: nema grča u želucu kad dolazite na posao)
- odlična radna atmosfera :)
- razumijevanje za privatne potrebe, nema potrebe za prekovremenim radom ili vikendima
- samostalnost u radu
- kontinuirano učenje (plaćene edukacije)
- spajanje neradnih dana s vikendima kada su neradni dani utorak ili četvrtak
- mogućnost rada na našem portalu imamnovac.com
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
- plaća: Od 6000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).