Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist za tehničku pripremu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ladimirevci

Rok prijave:

  • OS METAL d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

U suradnji s tehničkim voditeljem svakodnevno i ažurno vodi sve dnevnike (proizvodnja, montaža, zavarivanje). Raspoređuje strojeve po gradilištima, priprema nacrte, planira potrebnu količinu materijala za proizvodnju te pravovremeno naručuje materijal u suradnji s nabavom i tehničkim voditeljem.

Uvjeti:
- traži se diplomirani inženjer strojarstva/građevinarstva ili inženjer strojarstva/ građevinarstva
- poželjno radno iskustvo: jedna godina, ali nije uvjet
- potrebno napredno poznavanje rada na računalu
- engleski jezik
- osnove korištenja računala u Windows okruženju
- vozački ispit: kategorija B

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).