Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ladimirevci

Rok prijave:

  • OS METAL d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

- traži se posluživanje CNC stroja, postavljanje naprava, centriranje i stezanje obratka te kontrola mjera i uzimanje korekcija, postavljanje, priprema i usmjeravanje alata, unos parametara alata
- unos svih programa, testiranje programa i optimiranje režima obrade
- obavljanje svih pripremnih i završnih radova
- rad na siguran način

Uvjeti:
- poželjno godinu dana radnog iskustva ali nije uvjet
- vozački ispit B kategorije
- poznavanje engleskog jezika

Naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).