Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Poliklinika OXY

Opis posla

Poliklinika OXY traži medicinskog tehničara ili medicinsku sestru za rad u podružnici Zagreb.

Posao obuhvaća:
- rad u uvjetima povišenog tlaka; ulazak u hiperbaričnu komoru
- previjanje pacijenata, briga o previjalištu, dezinfekcija i sterilizacija
- obavljanje medicinskih pretraga (EKG, spirometrija...)
- vođenje evidencije nabavke i utroška potrošnog materijala za previjanje
- vođenje evidencije o inventaru, lijekovima i rokovima isteka uporabe
- rad u informatičkoj aplikaciji

Nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme
- redovita primanja
- individualno i timsko nagrađivanje djelatnika
- kontinuirana edukacija i napredovanje

Uvjeti:
- 3 godine radnog iskustva
- završena Medicinska škola (SSS/VŠS)
- važeće odobrenje za samostalan rad (licenca) od HKMS
- potvrda o nekažnjavanju
- služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
- znanje rada na računalu (MS Office, Gmail/Outlook)
- razvijene organizacijske vještine
- predanost u radu i proaktivnost
- osoba orijentirana pacijentima, točna, odgovorna, profesionalna
- sklonost timskom radu
- komunikativnost
- vozačka dozvola B kategorije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).