Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • K&S d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- rad na CNC glodalici te opsluživanje CNC obradnog centra
- stezanje i skidanje komada u serijskoj proizvodnji
- bravarski rad nakon završetka obrade
- izmjena i izrada jednostavnijih alata
- kontrola izrađenih komada prema uputama kontrole kvalitete
- rad s mjernim alatima (šubler, mikrometar i slično)

Uvjeti:
- poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima
- važno je poznavanje osnova njemačkog jezika radi mogućnosti osnovne komunikacije s radnim kolegama
- poznavanje programiranja je prednost (FANUCK, SIEMENS, HEIDENHEIN itd.)

Mjesto rada: okolica Ulma, okolica Stuttgarta.

Postoji mogućnost zapošljavanja više djelatnika.

Prilikom rada u inozemstvu radnici će biti izaslani temeljem ugovora o poslovnoj suradnji. Troškove odlaska i povratka radnika iz inozemstva snosi poslodavac. Troškove smještaja radnika u inozemstvu snosi poslodavac.

Poslodavac nudi mogućnost stalnog zaposlenja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).