Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Event tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PROMO LOGISTIKA d.o.o.

Opis posla

Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju proslava, evenata i konferencija.

Naš je posao stvarati jedinstvene doživljaje koji se pamte.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata, od tehničke video, audio i light podrške te osmišljavanja i realiziranja različitih scenografskih rješenja do kompletne logističke podrške koja uključuje skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala, kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i WinDays konferencija.

U Promo logistici trudimo se dobro brinuti i o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo više izvršitelja za posao

Ako...
- se voliš kretati
- ti nije problem puno hodati, samostalno podizati i nositi teže terete (cca. 25 kg za muškarce i 15 kg za žene)
- imaš spretne ruke i voliš svašta raditi, popravljati, slagati
- ti je bitno da su stvari uredne, organizirane, točne i da se zna tko što radi
- želiš da ti niti jedan radni dan ne bude isti
- ti je važno da se znanje i iskustvo poštuju i cijene
- voliš raditi u dobroj ekipi koja si rado uskače i pomaže
- želiš putovati po cijeloj Hrvatskoj, a ponekad skoknuti i u inozemstvo
- voliš akciju i hoćeš odraditi malo više kada se događa nešto veliko i važno
- znaš ili bi volio/voljela voziti kamion i/ili viličar
- ti je fora što svi žele čuti kada imaš neku korisnu ideju ili prijedlog
- ti je važno da te šef razumije i hoće te saslušati
- želiš moći dodatno zaraditi ako ti zatreba
- ti je važno da dobiješ pohvalu i nagradu za dobro obavljen posao
- ti se sviđa mogućnost učenja novih stvari i napredovanja na nove poslove
- ti je bitno da se možeš dogovarati o privatnim obavezama i drugim životnim stvarima
- ti je fora ručati mahune utorkom i pritom se podružiti s kolegicama i kolegama
- želiš jedinstven posao koji se pamti

Dođi i pridruži nam se!

Opis posla:
- Briga i upravljanje event opremom od skladišta do lokacije eventa
- Priprema, utovar i istovar opreme
- Montaža i demontaža event opreme na lokaciji
- Slaganje i briga oko opreme u skladištu i skladišnog prostora
- Prijava kvarova na opremi i prijava potreba za nabavkom potrošnog materijala
- Ispunjavanje dokumentacije vezane uz radne sate, terenski rad i korištenje službenih vozila

Uvjeti:
- Srednja stručna sprema
- Odgovornost i radišnost
- Komunikativnost i spremnost na timski rad
- Osnovno znanje rada na računalu

Poželjne osobine, znanja i vještine (nisu uvjet):
- Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Vozačka dozvola B kategorije
- Vozačka dozvola E kategorije
- Diploma o stručnoj spremi ili svjedodžbe o stručnoj osposobljenosti – zanimanje vozač
- KOD 95
- Dozvola za upravljanje viličarom
- Položen ispit iz zaštite na radu
- Osnovno znanje engleskog jezika

Što ti nudimo:
- Stalni radni odnos s punim radnim vremenom (uz probni rok)
- Redovita primanja
- Službeni mobitel i svu potrebnu opremu za rad
- Mogućnosti nagrađivanja za rezultate rada, usavršavanje i napredovanje

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).