Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u računovodstvu / Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

7000 HRK - 9000 HRK

Rok prijave:

  • DODANA VRIJEDNOST d.o.o.

Opis posla

Nudimo priliku zapošljavanja na radnom mjestu u Zagrebu na poziciji djelatnika (m/ž) u računovodstvu (2 djelatnika).

Opis posla:
- dnevno knjiženje ulaznih i izlaznih dokumenata
- knjiženje izvoda, kompenzacija
- dnevna usklađivanja
- knjiženje ostale knjigovodstvene dokumentacije
- izrada financijskih, poreznih i statističkih izvještaja
- komunikacija s klijentima
- rad u timu

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- potrebne 3 godine iskustva
- obavezno napredno znanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook, internet)
- napredno poznavanje engleskog jezika
- prednost: osoba koja voli raditi knjigovodstvo
- organiziranost
- pedantnost
- iskustvo rada na poziciji samostalnog računovođe min. 3 godine
- ljubaznost
- profesionalnost

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- redovite edukacije
- pristup najsuvremenijim računovodstvenim i tehnološkim rješenjima
- rad u novouređenom uredu na atraktivnoj lokaciji
- inovativan pristup poslovanju
- plaću od 7000 do 9000 kn

Dodana Vrijednost Vam pruža:
- rad u timu izuzetnih stručnjaka
- priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
- prijateljsko okruženje i visok stupanj entuzijazma
- priliku da budete uspješni zajedno s nama

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).