Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Projektant - konstruktor (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • SENS-DESIGN d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- projektiranje i konstruiranje dizala - liftova i čeličnih konstrukcija
- projektiranje i konstruiranje baznih stanica telekoninkacijske mreže, antenskih stupova i nosača te raznih čeličnih konstrukcija
- poslovi inženjera prvenstveno strojarstva

Uvjeti:
- obrazovanje: ing/dipl ing strojarstava (građevine)
- potrebno znanje 2D i 3D programa (ACAD, SolidWorks,...)
- potrebne osobine: izražena želja za učenjem i napretkom u struci
- poželjno: znanje engleskog i/ili njemačkog jezika, položen stručni ispit, položen ispit za koordinatora i i/ili ii

Stručna sprema:
Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: engleski (napredno), njemački (osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- rad s iskusnim inženjerskim timom u inovativnoj i vrlo stručnoj sredini

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).