Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Izvršni direktor udruge (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Makarska

Rok prijave:

  • UDRUGA "SUNCE"

Opis posla

Opis poslova:
- organizacija ukupnog poslovanja udruge
- osiguravanje zakonitosti rada Udruge
- financijsko poslovanje udruge
- predstavljanje udruge i komunikacija u ime udruge
- vođenje radnih odnosa
- nadgledanje i koordiniranje projekta, vođenje i sudjelovanje u pripremi i pisanju prijedloga projekata te pisanje projektnih izvješća
- prikupljanje sredstava za rad Udruge (projekti, donacije i sponzorstva)
- upravljanje ljudskim resursima
- njegovanje postojećih i razvijanje novih projekata i programa udruge

- kandidati trebaju udovoljavati uvjetima stručne spreme: VŠS/VSS
- najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- iskustvo u pripremi i provedbi projekata financiranih iz nacionalnih i/ili EU fondova
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- dobra informatička pismenost
- organizacijske sposobnosti, komunikativnost u radu, izražena empatija prema osobama s invaliditetom

Putni troškovi se nadoknađuju u cijelosti.

Nije osiguran smještaj.

Radno vrijeme je na pola radnog vremena, tj na 80 sati mjesečno.

Odabrana osoba bira se na mandat od 4 godine i može biti birana ponovno.

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).