Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sanitarni tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Rok prijave:

  • ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO DUBROVAČKO-NERETVANSKE ŽUPANIJE

Opis posla

Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije na temelju članka 24. Statuta Zavoda za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, te članka 24. Temeljnoga kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN 128/17), raspisuje natječaj za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme:

Sanitarni tehničar (m/ž) u Službi za zdravstvenu ekologiju - 1 izvršitelj/ica.

Uvjeti:
- SSS za zanimanje sanitarni tehničar
- najmanje 1 godina radnog iskustva
- položen stručni ispit
- posjedovanje odobrenja za samostalan rad (licenca)

Rok za podnošenje ponuda je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.
Ponude se podnose u pisanom obliku na adresu:
Zavod za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije,
Dubrovnik, Dr.Ante Šercera 4A,
uz naznaku: »Ponuda za natječaj«.

Kandidati su dužni priložiti:
- prijavu na natječaj
- životopis
- dokaz o hrvatskom državljanstvu – preslik domovnice
- dokaz o stručnoj spremi – preslik diplome
- dokaz o radnom iskustvu u struci (potvrdnica sadašnjeg poslodavca ili preslik radne knjižice, elektronički zapis ili potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
- dokaz o posjedovanju vozačke dozvole za upravljanje vozilima B kategorije (preslik vozačke dozvole)
- dokaz o posjedovanju odobrenja za samostalan rad – preslik licence

Na temelju čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune ponude i nepravodobne ponude neće se razmatrati.

O rezultatu odabira kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).