Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar - serviser / montažer EAS sustava (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ScanPOS d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

Tražimo tehničara za našu tehničku službu u Checkpoint EAS odjelu.

Posao se sastoji od servisiranja EAS sustava po HR (zaštitnih antena na ulazu/izlazu iz trgovine), montaži EAS sustava po HR, slaganja robe za kupce, isporuke robe kupcima, zaprimanja robe u skladište i svi popratni poslovi koji idu uz to.

Uvjeti:
- SSS, poželjno tehničkog smjera
- znanje rada na računalu je obavezno: Windows, MS Office (Excel - izrada tablica, Outlook, Word), internet, itd.
- također, znanje engleskog jezika je obavezno
- potvrda o nekažnjavanju je obavezna
- vozačka dozvola B kategorije je obavezna
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Što nudimo:
- zaposlenje prvo na probni rok, a zatim sukladno rezultatima na neodređeno vrijeme
- službeni mobitel
- službeni laptop
- službeno vozilo za obavljanje poslova
- ugodno radno okruženje
- mogućnost napredovanja
- edukacija

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).