Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj poslovnice (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dalmacija

Rok prijave:

  • KAUFLAND HRVATSKA komanditno društvo za trgovinu

Opis posla

- samostalno upravljanje poslovnicom
- motiviranje, razvoj i rukovođenje tima od prosječno 40-60 zaposlenika
- upravljanje troškovima i ključnim podacima
- kontrola procesa u poslovnici kao što su planiranje rada i raspoloživosti robe
- razmišljanje i djelovanje usmjereno na kupce

Uvjeti:
- imaš najmanje SSS i iskustvo u vođenju većeg tima suradnika
- napredno se služiš računalom (MS Office)
- posjeduješ izražene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti
- odlikuje te poduzetničko razmišljanje i djelovanje usmjereno na rezultate
- radu pristupaš predano i fleksibilno

Nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme i 5-dnevni radni tjedan
- stručno uhodavanje u prvih 6 mjeseci i upoznavanje naših struktura i procesa
- mogućnosti osobnog i profesionalnog usavršavanja
- iznadprosječna primanja i benefiti
- službeni automobil marke BMW te kartica za gorivo i mogućnost korištenje u privatne svrhe

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).