Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

IT sistem administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

Nadgledanje i upravljanje IT infrastrukturom:
- klasični serveri
- SQL baze podataka vođenje računa o sigurnosti i stabilnosti sustava i infrastrukture obučavanje suradnika

Preduvjeti:
- iskustvo rada sa aktualnim tehnologijama (min. 2 godine)
- motivacija za stalnim usavršavanjem
- poznavanje njemačkog jezika (min. C1 nivo aktivno u govoru i pismu)
- poznavanje engleskog jezika (min. C1 nivo aktivno u govoru i pismu)
- stručna sprema: VŠS/VSS
- državljanstvo zemlje članice EU

Nudimo:
- odlične uvjete rada
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa njemačkim poslodavcem
- plaća prema dogovoru
- službeni automobil sa karticom za gorivo koji se može koristiti i u privatne svrhe
- redoviti eventi u tvrtki
- rad sa najmodernijom opremom
- suradnja sa mnogobrojnim partnerima
- moderan ured sa pogledom na grad, besplatnim svježim voćem kao i napitcima
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- smještaj osiguran u dogovoru sa kandidatom.

Molimo kandidate da ostave svoje kontakte.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).