Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik logoped (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Buje

Rok prijave:

  • Osnovna škola - Scuola elementare Mate Balote Buje - Buie

Opis posla

Temeljem Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12,86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17 i 68/18), Statuta i Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja radnika u školi, ravnatelj Osnovne škole Mate Balote Buje dana 5. 11. 2019. raspisuje natječaj za radno mjesto:

Stručni suradnik logoped (m/ž), na neodređeno nepuno radno vrijeme, 24 sata tjedno – 1 izvršitelj.

Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Uvjeti:
- stručna sprema: prema Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/2019)
- prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12,86/12, 126/12, 94/13,152/14, 7/17 i 68/18) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/2019)

Uz zamolbu na natječaj kandidati moraju priložiti životopis, potvrdu o nekažnjavanju da nije pokrenut kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od 6 mjeseci) te preslike
- diploma o stečenoj stručnoj spremi i dopunska isprava o studiju
- elektronički zapis ili potvrdu o radno pravnom statusu (HZMO)

Kandidati su dužni u životopisu naznačiti kontakt podatke: telefonski broj i mail adresu zbog daljnje komunikacije.
Pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17.) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN121/17.). Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf
Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a izabrani kandidat dužan je predočiti dokumente u izvorniku.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti neposredno ili poštom u roku osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na mrežnim stranicama škole(os-mbalote-buje.skole.hr), na adresu Osnovna škola Mate Balote Buje, 52 460 Buje, Školski brijeg 2 s naznakom „Za natječaj - logoped“.

Napomena:
Kandidati koji odgovaraju uvjetima natječaja dužni su pristupiti razgovoru pred Povjerenstvom. Poziv kandidatima uputit će se telefonskim putem i putem elektronske pošte. Ukoliko se kandidat ne odazove razgovoru, smatrat će se da je odustao od prijave.

S izabranim kandidatom ugovorit će se probni rad.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.
Nepotpune i/ili nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prilikom zapošljavanja oba spola su u ravnopravnom položaju.
Rezultati natječaja objavit će se na web stranici škole u roku od petnaest (15) dana od isteka roka natječaja.

Svi kandidati podnošenjem prijave daju svoju suglasnost Osnovnoj školi Mate Balote Buje da u njoj navedene osobne podatke prikuplja, obrađuje i pohranjuje u svrhu zapošljavanja, te da ih može koristiti u svrhu sklapanja ugovora o radu, kontaktiranja i objave na internetskim stranicama i oglasnoj ploči. Sve pristigle prijave biti će zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim zakonskim propisima, Pravilnikom o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva i odluka voditelja obrade.
Prava kandidata i postupanje u odnosu na njegove osobne podatke može vidjeti na web stranici škole os-mbalote-buje.skole.hr/skola/gdpr.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).