Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Mala Buna

Rok prijave:

  • Ugostiteljski obrt “Grof”

Opis posla

- pripremanje hrane u skladu s dnevnim planom (gableci, pizze, grill i ostala jela po narudžbi)
- rad u smjenama i odgovornost za kontrolu namirnica
- održavanje čistoće, poštivanje sanitarnih i sigurnosnih standarda i procedura

Uvjeti:
- SSS ugostiteljskog smjera, kuhar ili više
- radno iskustvo kao kuhar u restoranu ili hotelu ili sličnom ugostiteljskom objektu, minimalno 1 godinu
- poznavanje osnova HACCP standarda
- osobine: odgovornost i urednost u radu, spretnost i brzina, samostalnost, sklonost timskom radu, fleksibilnost u odnosu na radno vrijeme i spremnost na smjenski rad

Što nudimo:
- osnovna plaća do maksimalno 6500kn (netto), ovisno o dosadašnjem iskustvu i znanju
- stalni radni odnos
- dinamično okruženje
- timski rad
- osiguran obrok i piće na radnom mjestu
- osigurana izrada sanitarne knjižice
- osigurano polaganje higijenskog minimuma
- 24 radnih dana godišnjeg odmora, mogućnost zapošljavanja i na nepuno radno vrijeme - za umirovljenike

Broj traženih radnika: 2

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirati ćemo putem e-maila ili telefonom i pozvati na osobno predstavljanje.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).