Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Njegovatelj starijih i nemoćnih osoba (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Josipdol

Rok prijave:

  • OBITELJSKI DOM LEŠIĆ

Opis posla

Njega i skrb o starijim i nemoćnim osobama u Obiteljskom domu.

Uvjeti:
- NKV/SSS
- potreban položen stručni ispit; tečaj za njegovateljicu
- radno iskustvo nije važno

Nudimo:
- zaposlenje na određeno; povećan opseg posla
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz: djelomično

Kontakt osoba gđa. Marija Lešić.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).