Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Projektant / programer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • SV Group, društvo s ograničenom odgovornošću za informatički inženjering, usluge i trgovinu

Opis posla

Zbog povećanog obima poslovanja proširujemo naš tim, tražimo više izvršitelja (sa i bez radnog iskustva) za sudjelovanje u izradi softverskih rješenja. SV Group je tvrtka koja se bavi širokim spektrom IT tehnologija iz porodice IBM i Oracle softvera, ali po potrebi naša rješenja nadopunjujemo i open source rješenjima.

Ako želiš sudjelovati u razvoju složenih informacijskih sustava u timu vrhunskim stručnjaka, te postati cijenjeni stručnjak u IT-u ovo je izvanredna prilika.

Uvjeti:
- motiviranost i želja za učenjem novih tehnologija
- znanje vezano uz (web) programiranje i pripadne tehnologije
- poznavanje osnovnih koncepata baza podataka, osnove SQL jezika
- proaktivan i konstruktivan pristup poslu
- timski duh
- spremnost da se samostalno usavršavate pri čemu vas mentor usmjerava u područja od interesa za SV Group

Prednosti:
- završen studij tehničkog ili prirodoslovnog usmjerenja
- prednost je poznavanje Java i Java EE tehnologija
- prednost je poznavanje Spring frameworka
- prednost je poznavenje React ili Angular
- prednost je poznavanje BigData i Spark ekosustava
- prednost je poznavanje IBM tehnologija
- prednost je poznavanje ECM rješenja
- smisao za humor

Mi tražimo strast za učenjem i sposobnost savladavanja novih izazova, tehnoloških i poslovnih, te nudimo mentorstvo za one koji se uklapaju u naš tim.

Ukoliko ste već vješti i radili ste nešto čime se ponosite, pokažite nam to tako što ćete nam poslati neki svoj projekt link na svojemu GitHubu ili Bitbucketu (ili nešto drugo). Ako niste, da li ste spremni (uz našu pomoć) izgraditi sebe kao stručnjaka i uklopiti se u naš tim?

U prijavi za oglas obavezno ispuniti forme za CV i obrazac koje se nalaze na adresi:

i poslati ih putem linka za prijavu.

Što nudimo:
- kontinuirano praćenje napretka svakog pojedinog zaposlenika
- školovanje i certificiranje zaposlenika u raznim tehnološkim područjima ovisno o potrebama i preferencijama
- rad u timu vrhunskih stručnjaka
- pristup najnovijim tehnologijama
- rad na velikim projektima
- prijenosno računalo
- odgovarajuća IT infrastruktura za informatički trening
- ugodno radno okružje i motivirajuća radna sredina
- dodatni dani godišnjeg odmora za staž, rezultate rada, položene certifikate, socijalne prilike i lojalnost tvrtki
- plaćeni dopust za važne osobne potrebe (brak, rođenje djeteta, selidba)
- uplate u dobrovoljni mirovinski fond
- regres, nagrada za božićne i uskršnje blagdane

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).