Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pravnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Centar za socijalnu skrb Dubrovnik

Opis posla

Temeljem članka 35. Statuta Centra za socijalnu skrb Dubrovnik, te odredaba Pravilnika o radu, unutarnjem ustroju i sistematizaciji poslova, ravnateljica Centra objavljuje natječaj za obavljanje poslova:

dipl. pravnik/ica ili mag. prava, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno puno radno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci.

Osim općih zakonskih uvjeta kandidati trebaju ispunjavati i ove uvijete:
- završen sveučilišni diplomski ili poslijediplomski studij prava
- 1 godina radnog iskustva na stručnim poslovima u traženom akademskom zvanju i akademskom stupnju
- položen stručni ispit
- da ne postoji zapreka iz članka 213. stavak 1. Zakona o socijalnoj skrbi (N.N.br. 157/13, 152/14, 99/15, 52/16, 16/17, 130/17)

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti u izvorniku ili ovjerenoj preslici:
- životopis
- dokaz o državljanstvu
- dokaz o traženom akademskom zvanju
- dokaz o položenom stručnom ispitu
- dokaz o radnom iskustvu u struci
- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Natjecati se mogu ravnopravno osobe oba spola.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta kandidati su dužni dostaviti u roku od 10 (deset) dana od dana objavljivanja, na adresu:
Centar za socijalnu skrb Dubrovnik
20 000 Dubrovnik, Miha Pracata 11 (p.p. 90)
s naznakom: „za natječaj: PRAVNIK“

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imati prednost u odnosu na ostale kandidate, samo pod jednakim uvjetima.

Da bi ostvarili pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidati su dužni uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze iz kojih je razvidno priznato pravo prema posebnim propisima.

Kandidati koji se prijave na natječaj, a ispunjavaju tražene uvjete, pozvat će se na provjeru znanja i sposobnosti.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti pismeno obaviješteni u zakonskom roku.

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).