Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj marketinga veleprodaje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ALARM AUTOMATIKA zaštitni, multimedijalni i komunikacijski sustavi, d. o. o.

Opis posla

Voditelj marketinga veleprodaje vodi procese organizacije i realizacije promidžbe i oglašavanja u veleprodajnom dijelu poslovanja tvrtke, prema marketing planu i strategiji.

Osmišljava tiskane materijale kao što su katalozi, letci, brošure i reklame, te organizira evente i ostala marketinška događanja.

Opis poslova:
- vodi procese organizacije i realizacije promidžbe i oglašavanja za veleprodaju u zemlji i inozemstvu, uz dogovor sa voditeljem odjela marketinga
- aktivno praćenje i analiza tržišta te predlaganje aktivnosti za povećanje prodaje
- definira i kreira marketinške i PR strategije te promotivne aktivnosti za veleprodaju
- organizira i prati rad timova unutar svog djelokruga
- brine o pravovremenom izvršenju aktivnosti prema planu
- prikuplja potrebne informacije, materijale i usluge potrebne za realizaciju aktivnosti
- neposredno kontaktira i obavlja radne dogovore sa suradnicima iz ostalih odjela tvrtke, najviše s odjelima veleprodaje, poslovnim partnerima i kupcima
- organizira evente i ostala prigodna događanja
- osmišljava, sudjeluje u kreiranju i organiziranju izrade promotivnih materijala
- Copywriting – pisanje marketinško-prodajnih tekstova
- predlaže angažiranje vanjskih suradnika ukoliko je potrebno te izvještava o njihovom radu
- pruža potporu voditelju odjela marketinga i daje prijedloge za rješavanje zadataka
- izrađuje periodičke izvještaje o provedenim aktivnostima i analize rezultata

Uvjeti:
- minimalno 2 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- napredno aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje rada na računalu i MS Office softvera
- poznavanje aktualnih svjetskih trendova u području komunikacija i marketinga
- stručne, radne i organizacijske sposobnosti
- komunikacijske vještine
- spremnost na učenje i sklonost ka novim tehnologijama
- spremnost na timski rad, ali i samostalnost u radu
- kreativnost i istraživački pristup radu
- spremnost na povremena poslovna putovanja
- visoka razina radne etike i poštenja

Što nudimo:
- stalni radni odnos nakon probnog roka
- stimulativna nagrađivanja, poklon bonovi, božićnice, pokloni za djecu, razne socijalne potpore, plaćene sportske aktivnosti
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

Iznimno nam je važna proaktivnost i odgovornost naših zaposlenika, usmjerenost na rezultat, ali i odlična suradnja s kolegama i partnerima. Želimo da zaposlenici uživaju u svom poslu, da kontinuirano uče i istražuju te da se pri tom zabavljaju.

Želite li postati dio stabilne, perspektivne i dinamične tvrtke, svoj detaljan životopis dostavite putem linka za prijavu.

Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka bit će pozvani u roku od mjesec dana od dana isteka oglasa.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).