Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Edukator za djecu i mlade (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Osijek

Rok prijave:

  • DIODEN društvo s ograničenom odgovornošću za konzalting i usluge

Opis posla

Održavanje edukativnih programa za djecu i mlade u školama, vrtićima, igraonicama, trgovačkim centrima, tvrtkama i sl., izvođenje edukacija prema unaprijed pripremljenom planu i programu, u skladu s međunarodnom normom next generation science standards, poticanje i animiranje djece na uključivanje u rad.

Uvjeti:
- VSS, Učiteljski fakultet, Prirodoslovno-matematički fakultet, Filozofski fakultet smjer pedagogija, Akademija dramskih umjetnosti
- kandidati trebaju imati sljedeće karakteristike: točnost, temeljitost, proaktivnost, kreativnost
- radno iskustvo nije važno
- strani jezici: engleski jezik
- potrebno poznavanje osnova informatike (Excel, Word, internet)
- vozački ispit B kategorije

Nudimo:
- zaposlenje na neodređeno vrijeme; novootvoreni poslovi
- poslodavac nudi fleksibilno radno vrijeme i priliku za rad u internacionalnom timu
- radno vrijeme 30 sati tjedno
- smjena poslijepodne
- rad vikendom i praznikom

Broj traženih radnika: 3

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).