Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Karlobag

Rok prijave:

  • LAGUR TRAMUNTANA

Opis posla

- arhiviranje dokumentacije
- službena korespondencija
- priprema računovodstvene dokumentacije za vanjsko računovodstvo
- izrada i obračun putnih naloga
- evidentiranje godišnjih odmora
- izrada evidencijske liste radnih sati
- praćenje gotovinskih računa
- istraživanje tržišta i provedba nabave
- operativna podrška tijelima LAGUR-a Tramuntana
- priprema poziva, zapisnika, prijedloga općih akata, prijedloga odluka i sl.
- organizacija radionica, predavanja, edukacija, treninga – za članove Udruge i partnere na području LAGUR-a Tramuntana
- sudjelovanje u pripremi materijala za web stranice i društvene mreže LAGUR-a Tramuntana
- praćenje zakonske regulative vezane za rad udruga i sektor ribarstva
- priprema Zahtjeva za isplatu u okviru Mjere III Operativnog programa za pomorstvo i ribarstvo 2014. – 2020.
- sudjelovanje u provedbi natječaja LRSR-a LAGUR-a Tramuntana

Stručni uvjeti:
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket, Google alati)

Prednost:
- poznavanje ribarskog sektora i pripadajuće zakonske regulative
- poznavanje OP za pomorstvo i ribarstvo 2014. - 2020.
- poznavanje procedura i iskustvo vezano za EU fondove/programe i projekte

Posebni uvjeti:
- visoka motivacija za profesionalnim razvojem vještina, sposobnosti i iskustva
- posjedovanje vozačke B kategorije

Kandidati su obvezni dostaviti:
- životopis u Europass formatu
- dokaz o stručnoj spremi (kopija diplome)
- potvrdu o nekažnjavanju
- dokaz o poznavanju rada na računalu (preslika indeksa, potvrde, uvjerenje ili sl.)
- molbu
- proces odabira kandidata sastoji se od pismene i usmene provjere znanja. Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem pisanog testiranja i intervjua. Ako kandidat ne pristupi provjeri znanja i sposobnosti smatrat će se da je povukao prijavu na oglas.

Područje testiranja:
- podaci o LAGUR-u Tramuntana
- Zakon o udrugama i ostala zakonska regulativa koja se veže na rad udruga
- mjera III.2./III.3. Operativnog programa za pomorstvo i ribarstvo RH;
- lokalna razvojna strategija u ribarstvu LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020.
- Statut LAGUR-a Tramuntana.

Pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje:
- Zakon o udrugama (NN 74/2014, 77/2017)
- Zakon o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija (NN 121/14)
- lokalna razvojna strategija u ribarstvu LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020. (https://lagur-tramuntana.hr/lrsr-2014-2020/)
- Statut LAGUR-a Tramuntana 2014.-2020. (https://lagur-tramuntana.hr/statut/)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).