Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Cjevar / monter cjevnih sistema (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Inozemstvo

16000 HRK - 26000 HRK

Rok prijave:

  • MKV MONT d.o.o.

Opis posla

Zapošljavamo samostalnog cjavara/ku, cjevara/ku - voditelja/icu grupe, pomoćnog cjevara/ku.

Rad u inozemstvu u EU - Belgija, Nemačka, Francuska, itd.

Opis posla:
- pripremni radovi kod polaganja cjevovoda iz čelika, inoxa i aluminija
- bravarski radovi za polaganje cjevovoda (pričvršćivanje, rezanje, zaris i rezanje cijevi)
- montaža cijevnih sistema s priznavanjem tolerancije
- čitanje nacrta i upotreba simbola

Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Uvjeti:
- poznavanje izometrije, samostalno slaganje cijevi po nacrtu prije zavarivanja (predmontaža)
- znanje u struci
- čitanje i rad s izometričnim nacrtima za cjevovode
- završena srednja škola metalske struke
- samostalnost u radu
- odgovornost, ozbiljnost
- komunikativnost
- najmanje tri godine iskustva
- vozačka dozvola B kategorija

Nudimo:
- zapošljavanje na neodređeno vrijeme nakon probnog rada
- vrlo dobra i redovita primanja
- regres, božičnica
- stimulacije za dobar rad
- tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).