Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • VAGE d.o.o. za proizvodnju i servis mjernih uređaja i opreme za mjerenje, vanjsku i unutarnju trgovinu i marketing

Opis posla

Samostalno obavljanje bravarsko-strojobravarskih poslova i poslova varenja svih vrsta metala.

Uvjeti:
- KV /SSS
- vozački ispit: kategorija B
- znanje korištenja aparata za zavarivanje i rada s tehničkom dokumentacijom
- prednost poznavanje rada na tokarilici, bušilici i glodalici

Nudimo rad na neodređeno uz probni rok.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).