Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik - istraživač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet

Opis posla

Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet raspisuje natječaj za obavljanje poslova:

I. Radnog mjesta I vrste (m/ž)-Stručni suradnik-istraživač za potrebe i na teret sredstava znanstveno istraživačkog H2020 projekta OSTEOproSPINE i Znanstvenog centra izvrsnosti za reproduktivnu i regenerativnu medicinu, Podjedinica za regenerativnu medicine. Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme (od 01.01.2020. do 31.12.2022.) s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri mjeseca.

Uvjeti:
- završen sveučilišni diplomski studij iz područja biomedicine i zdravstva, prirodnih znanosti ili biotehničkih znanosti, polje biologija, biotehnologija, prehrambeno inženjerstvo i srodno
- upisan doktorski studij iz područja biomedicine i zdravstva (prednost: područje regenerativne medicine)
- organizacijske i komunkikacijske vještine, odgovornost u izvršavanju zadataka, pedantnost i temeljitost u radu
- dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- korištenje i poznavanje standardnih informatičkih alata (MS Office)
- prednost imaju knadidati s radnim iskustvom na administrativnim poslovima te iskustvo rada u međunarodnom okruženju

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odonosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. U tom slućaju uz prijavu je potrebno priložiti potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen/a.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Kadrovska služba, 10000 Zagreb, Šalata 3.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Odluka o izboru biti će objavljena na internetskoj stranici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).