Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Odgojitelj (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zebanec Selo

Rok prijave:

  • DJEČJI VRTIĆ DJEČJA MAŠTA

Opis posla

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13), Dječji vrtić Dječja mašta Čakovec raspisuje natječaj za radno mjesto:

Odgojitelj (m/ž) – jedan izvršitelj – rad na određeno puno radno vrijeme - obavljanje poslova radnog mjesta ODGOJITELJA/CE – jedan izvršitelj na određeno, puno radno vrijeme, zbog novootvorenih poslova za rad u projektu SVI U VRTIĆ, kodni broj UP.02.2.2.08.

Uvjeti:
- sukladno Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN RH, br. 10/97, 107/07 i 94/13) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN RH, br. 133/97)

Kandidati uz prijavu na natječaj prilažu:
- životopis
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
- domovnicu
- elektronički zapis o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaj na adresu:

Dječji vrtić "DJEČJA MAŠTA", Bana Josipa Jelačića 25, 40 000 Čakovec.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN RH, br. 121/17), osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu su dužni priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Primljena dokumentacija se ne vraća, stoga molimo kandidate da šalju kopije, a originale će dostaviti prema potrebi.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).