Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Product and application specialist za područje medicinske biokemije i laboratorijske medicine (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • AXON LAB d.o.o.

Opis posla

Product and application specialist (m/ž) je osoba koja pruža marketinšku i aplikativnu podršku kupcima za vrijeme i nakon instalacije uređaja na području biokemije, laboratorijske hematologije i drugih područja. Product specialist je vrlo važna osoba za održavanje odnosa s kupcima, promoviranje programa Axon Lab-a te potpora prodajnom timu u stručnim pitanjima na navedenom području.

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- potrebne godine iskustva: 1
- osoba mora biti iz područja medicine, biokemije, laboratorijske dijagnostike, molekularne biologije ili slične struke...
- prednost je iskustvo rada u laboratoriju
- hrvatski (osnovno), engleski (osnovno)
- vozačka dozvola B kategorije
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- sigurno i dugoročno radno mjesto te motivirajuće okruženje
- službeni mobitel i laptop
- službeni automobil
- stručne edukacije na svim područjima u zemlji i inozemstvu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).