Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Učitelj suvremenog plesa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Vukovar

Rok prijave:

  • Osnovna škola Dragutina Tadijanovića Vukovar

Opis posla

Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, 204. vukovarske brigade 24 A, 32 000 VukovarTemeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN broj: 87/08., 86/09.,92/10.,105/10.,90/11.,5/12.,16/12.,86/12.,94/13.,152/14.,07/17. i 68/18.) ravnateljica Škole raspisuje natječaj za popunu radnog mjesta:

Učitelj suvremenog plesa (m/ž) - 1 izvršitelj - neodređeno vrijeme - nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno).

Uvjeti :
Uz opće uvjete o zasnivanju radnog odnosa sukladno Zakonu o radu kandidat mora ispunjavati i posebne uvjete utvrđene člankom 105. Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18) i Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:
- životopis
- dokaz o hrvatskom državljanstvu
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak u smislu čl. 106. Zakona o obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne stariji od 6 mjeseci)
- elektronski ispis staža ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od dana objave natječaja)

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

U prijavi na natječaj kandidati/kinje moraju navesti e-mail adresu na kojima će im biti dostavljena obavijest o datumu, vremenu, mjestu i načinu procjene odnosno testiranja.

Kandidat/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su za potrebe natječaja priložiti isprave u izvorniku, kojima se dokazuje prednosti pri zapošljavanju. Nakon završetka natječajnog postupka kandidatu/kinji će se vratiti isprave.

Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovim obitelji (NN 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju iz čl. 103. st. 1. navedenog Zakona koji su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat/kinja koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba sa invaliditetom (NN 157/13, 152/14 i 39718) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe sa invaliditetom.

Kandidat/kinja koji se pozivaju na prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 48 f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida /NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13) dužni su u prijavi priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata, te dokaz o tome na koji način je prestao prethodni radni odnos.

Prijavom na natječaj kandidati/kinje daju privolu za obradu osobnih podataka koji su navedeni u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim i oglasnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar.

Natječaj je objavljen dana 12.12. 2019. godine i vrijedi do 19. 12. 2019. godine

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Nakon proteka roka za podnošenje prijave na natječaj, po zaprimljenim i pregledanim prijavama za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja provest će se skraćeni postupak usmene procjene u skladu sa odredbom čl. 19. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje .

O izboru kandidati/kinje će biti obaviješteni u zakonskom roku na mrežnim stranicama škole.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu:

Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, 204. vukovarske brigade 24 A, 32 000 Vukovar

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).