Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Host / Rental manager (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Župa

Rok prijave:

  • DOMINIUM & ADATTO d.o.o. za turizam i usluge

Opis posla

DOMINATTO, najbrže rastuća property tvrtka u Hrvatskoj koja nudi jedinstven model poslovanja u privatnom smještaju, u potrazi je za kreativni, energičnim i ambicioznim ljudima na slijedećoj poziciji:

Host / Rental manager (m/ž).

Od prijavljenih na ovoj poziciji očekujemo odgovornost, komunikativnost, snalažljivost i timski rad.
Zaposlenici tvrtke su osobe sklone dinamičnom radu u timu, ali i samostalnom radu.
Uvijek spremni na nove izazove, kao i na daljnja usavršavanja.
Prethodno iskustvo poželjno ali nije uvjet.
Od radnika na pozicijama koje uključuju komunikaciju s gostima očekujemo izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, te je prednost znanje odmatanih stranih jezika

Nudimo:
- naknade za topli obrok
- naknada (i osiguranje) za smještaj
- naknada za prijevoz
- bonusi i stimulansi ovisno o uspješno odrađenom poslu definirani po Ugovoru o radu

Nudimo pozitivno i poticajno radno okruženje, mogućnost stalnog zaposlenja ili stalnog sezonca.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).