Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čakovec

Rok prijave:

  • METSS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu na veliko i malo

Opis posla

Prodaja proizvoda u trgovini mješovite robe.

Uvjeti:
- minimalno SSS
- radno iskustvo nije važno
- u obzir dolaze radnici bilo koje struke
- prednost: vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet za zaposlenje

Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme; novootvoreni poslovi
- puno radno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).