Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • TENA BE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu

Opis posla

Samostalno vođenje knjigovodstva za pravne osobe s različitim djelatnostima (usluga, trgovina, proizvodnja, turizam i ugostiteljstvo,...). Primarna radna aktivnosti je ažurna obrada poslovnih podataka te izrada mjesečnih, kvartalnih i godišnjih financijskih izvješća sukladno važećim računovodstvenim propisima za potrebe klijenta i vanjskih korisnike (Poreza uprava, FINA, poslovne banke).

Poslovi koje bi istaknuli:
- poslovi završnog računa i to Zaključa na bilanca, RDG i PD obrazac
- mjesečna knjiženja
- knjiženje izlaznog računa u knjigu IRA
- knjiženje ulaznog računa u knjigu URA
- sastavljanje izvještaja PDV-a
- knjiženje izvoda kunskog i deviznog poslovnog računa
- administriranje i knjiženje na promjenama
- dugotrajna imovina (DI+SI)
- obračun amortizacije
- otvorene stavke partnera
- blagajna

Nudimo Vam:
- stimulativna primanja
- dodatna edukacija i usavršavanje u struci
- poticajno okruženje
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- plaću od 6000 do 7000 kn

Od kandidata se očekuje aktivno znanje i kontinuirano praćenje računovodstvenih propisa i to osobito:
- poznavanje propisa
- zakona i podzakonskih akata o računovodstvu (ZOR)
- HSFI
- općeg poreznog zakona
- zakona i podzakonskih akata o porezu na dobit
- zakona i podzakonskih akata o porezu na dohodak
- zakona i podzakonskih akata o PDV
- zakona i podzakonskih akata o platnom prometu

Vještine i osobine:
- SSS
- 5 godina radnog iskustva
- samostalnost u radu MS Office paketa (Word, Excel)
- u radu se očekuje točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost, kako bi se izbjegle pogreške pri unosu i obradi podataka
- komunikativnost u suradnji s korisnicima usluga

Prednost koje ćemo uzeti u obzir:
- dosadašnji rad u računovodstvenom uredu

Natječaj:
- trajanje natječaja do 21.01.2020.
- početak radnog odnosa od 01.02.2020.

Ako ste se prepoznali u navedenim uvjetima te ste zainteresirani za rad u poticajnoj i ugodnoj okolini, javite se na naš oglas putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).