Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kino operater - domar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • ART-KINO javna ustanova u kulturi

Opis posla

- obavljanje tehničke pripreme i poslova kino-operatera odnosno poslove reprodukcije audiovizualnih zapisa s digitalnih i drugih medija
- obavljanje poslova domara, nadzor, održavanje i čuvanje prostora Ustanove, postrojenja, instalacije i druge opreme Ustanove te po potrebi obavljanje sitnijih popravaka
- sudjelovanje u obavljanju svih poslova oko održavanja elektroinstalacija, električnih i drugih uređaja i opreme, rasvjete i razglasa u Ustanovi te predlaganje nabave nove opreme
- vođenje brige o stanju, odnosno ispravnosti opreme te predlaganje nabave nove opreme i potrošnog materijala potrebnog za Ustanovu u svom djelokrugu rada
- sudjelovanje u otpremi i dopremi filmskih programa te vođenje potrebne evidencije o programima (ocjena filmske kopije i sl.)
- sudjelovanje u tehničkoj pripremi i reprodukciji filmskih i drugih programa Art-kina
- pomaganje u pregledu protupožarnih aparata, hidrantske i vatrodojavne opreme, sudjelovanje u poslovima održavanja tehnike
- obavljanje administrativnih poslova iz svog djelokruga rada, provođenje mjera zaštite pri radu i zaštite od požara te sigurnosti posjetitelja i imovine Ustanove u svom djelokrugu rada
- obavljanje i drugih poslova po nalogu ravnatelja

Uvjeti:
- potrebno je poznavanje rada s tonskom i video-opremom, poznavanje rada s kino-projektorima, poznavanje elektro-akustike, rad na računalu

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:
- kratak životopis i molbu (motivacijsko pismo),
- dokaz o stručnoj spremi (preslika isprave),
- dokaz o poznavanju stranog jezika (preslika potvrde, preslika svjedodžbe odnosno druge isprave kojom se dokazuje poznavanje jezika).
- presliku osobne iskaznice.

Kandidati koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja biti će pozvani na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti.

Natječaj je objavljen na stranici www.art-kino.org.

Uz pisanu zamolbu, potrebno je staviti naznaku Za natječaj: Kino operater - domar.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).