Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Car Jockey u rent a car-u (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb, Pula, Zadar, Split, Dubrovnik

Rok prijave:

  • Uniline d.o.o.

Opis posla

- Dostava vozila na traženu lokaciju (uglavnom na području)
- Dostava vozila u druge poslovnice (po potrebi) po zračnim lukama u Hrvatskoj
- Pranje vozila i kontrola šteta na vozilu prilikom najma i vraćanja vozila iz najma
- Administrativni poslovi (prijava i odjava vozila)
- Ostali poslovi vezani uz poslovanje rent a car poslovnice

Mjesta rada: zračna luka Zagreb, zračna luka Pula, zračna luka Zadar, zračna luka Split, zračna luka Dubrovnik.

Uvjeti:
- Posjedovanje vozačke dozvole min. 2 godine
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Spremnost na rad u različitim smjenama i na poziv
- Profesionalnost, urednost, motiviranost i pedantnost

Vrsta zaposlenja:
- Sezonski rad (maksimalno 6 mjeseci)

Nudimo:
- Rad u uspješnoj i stabilnoj kompaniji
- Redovna i stimulativna primanja
- Plaćeni troškovi prijevoza u mjestu rada
- Motivirajuća i kolegijalna radna atmosfera
- Mogućnost profesionalnog razvoja
- Mogućnost dobivanja statusa stalnog sezonca

Početak rada: travanj ili svibanj (ovisno o gradu)

Traženo djelatnika: 15

Svoje prijave zajedno sa životopisom možete poslati putem linka za prijavu do 29.01.2020.

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor i zadovoljavaju uvjete natječaja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).