Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač / dostavljač u odjelu HORECA (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split i okolica

Rok prijave:

  • TOMMY d.o.o.

Opis posla

Spremni ste za nove izazove? Prijavite se i pridružite Tommy timu!

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 210 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.800 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

Traži se:

Vozač / dostavljač u odjelu HORECA (m/ž).

Mjesto rada: Split i okolica.

Od Vas očekujemo:
- SSS
- Vozačka dozvola B i C kategorije
- odgovoran pristup radnim zadacima
- dinamičnost
- sklonost timskom radu

Nudimo Vam:
- konkurentna osnovna primanja
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja
- mogućnost produljenja ugovora o radu ili zasnivanje stalnog radnog odnosa
- mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
- ugodno radno okruženje

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 29.01.2020.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).