Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj računovodstva (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • NAVIGARE YACHTING društvo s ograničenom odgovornošću turistička agencija

Opis posla

Zapošljavamo jednog voditelja računovodstva (m/ž) s slijedećim opisom posla:
- izrada mjesečnih obračuna
- samostalna izrada financijskih godišnjih i periodičnih izvještaja, te ostala financijska izvještavanja prema Upravi
- obračun plaća
- suradnja s državnim tijelima, izrada izvještaja za statistiku, HNB i dr.
- upis novih konta, nositelja troškova, odjela, usklađivanje i praćenje
- vođenje registra osnovnih sredstava i sitnog inventara
- inventura
- praćenje zakonodavnih promjena u računovodstvu i implementacija istih u poslovanje tvrtke
- koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela
- koordinacija odnosa s revizorima i primjena revizorskih preporuka

Tražena pozicija zamjena je za rodiljni/roditeljski dopust s mogućnošću ostanka i nakon proteka tog perioda.

Uvjeti:
- najmanje 5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office-a
- samostalnost u radu i upravljanju poslovnim procesima
- poznavanje programa Pantheon je prednost

Ako se prepoznajete u našim očekivanjima i zahtjevima, pošaljite nam vašu zamolbu i detaljan životopis.

Nudimo:
- rad u "obiteljskom" okruženju
- plaćene edukacije, profesionalno usavršavanje
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).