Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čakovec

Rok prijave:

  • MARAVIĆ-INŽENJERING I KONSTRUKCIJE d.o.o. za inženjering, projektiranje i proizvodnju specijalne opreme za duhansku i prehrambenu industriju

Opis posla

Traži se:

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž). Broj traženih radnika: 2.

Uvjeti:
- diplomirani inženjer/ka elektrotehnike - VSS
- poželjno radno iskustvo u području LED rasvjete
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, a poželjno i znanje njemačkog jezika.

Nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme uz obavezni probni rok u trajanju od 6 mjeseci
- rad u jednoj smjeni u vremenu od 07:00-15:00 sati od ponedjeljka do petka

Poslodavac osigurava:
- primjerenu i redovitu plaću
- kolektivni godišnji odmor - ljetni/zimski

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).