Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Affecto d.o.o.

Opis posla

Za potrebe našeg računovodstvenog ureda, tražimo osobu koja će svojim osobnim i profesionalnim kvalitetama doprinijeti poslovanju našeg društva, a na zadovoljstvo naših klijenata. Zbog širenja poslovanja pozivamo Vas na radno mjesto:

Samostalni računovođa (m/ž).

Opis posla:
- izrada godišnjih financijskih izvještaja te izvještaja prema zahtjevu uprave
- obračun i sastavljanje mjesečnih prijava poreza na dodanu vrijednost
- unos te knjiženje ulaznih, izlaznih računa, bankovnih izvoda
- izrada ostalih obračuna i izvještaja vezanih uz računovodstveno-knjigovodstvenu tematiku
- obračun plaća
- prijava i odjava zaposlenika
- komunikacija i usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima i dobavljačima
- koordiniranje i kontrola rada pomoćnih računovođa
- komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama
- praćenje zakona i propisa iz područja poreza, računovodstva i financija

Uvjeti:
- SSS/VŠS
- radno iskustvo u računovodstveni poslovima min. 5 god.
- dobro poznavanje porezne i računovodstvene zakonske regulative
- poznavanje engleskog jezika je prednost

Što nudimo:
- radni odnos se zasniva ne neodređeno uz probni rok
- redovita primanja sa tendencijom njihovog rasta
- mogućnost profesionalnog usavršavanja te edukacija
- motivirajuća i ugodna radna sredina

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).